Seria Renew Rose to linia łagodnych produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Została stworzona z myślą o cerze suchej, wrażliwej i pragnącej nawilżenia, lecz sprawdzi się także do skóry mieszanej czy problematycznej. Cenne składniki, m.in. komórki macierzyste z róży, peptydy, alga wakamewoda różana czy kwas hialuronowy, przyczyniają się do łagodzenia podrażnień i regeneracji naskórka. Zapewniają optymalny poziom nawodnienia, odżywienia oraz jędrności.

Produkty z serii Renew Rose doskonale łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają. Po ustaleniu potrzeb cery można stworzyć indywidualną kompozycję do domowego rytuału SPA. Mgiełka, krem nawilżający, booster oraz serum nadają się do stosowania zarówno rano, jak i wieczorem. Doskonale sprawdzają się jako kompleksowa, wieloetapowa pielęgnacja pod makijaż.

Kosmetyki Lynia Renew Rose bazują na dobroczynnym działaniu naturalnych surowców i składników aktywnych. W ich formułach znajdują się m.in. woda morska głębinowaekstrakt z róży damasceńskiej czy komórki macierzyste.